606-702-758 marop7@wp.pl

Nasze usługi

(+48) 606-702-758

Naprawy karoserii

Niestety zdarzają się wypadki, które mogą spowodować uszkodzenie pojazdu w postaci uszkodzeń lakieru i wgnieceń. Rysy i wgniecenia lakieru pogarszają wygląd Twojego samochodu.

MaroCar specjalizuje się w naprawach wgnieceń i lakierowaniu samochodów wszystkich marek i modeli. Niezależnie od tego, czy chcesz naprawić małe zadrapanie, czy duże wgniecenie w samochodzie, nasi mechanicy mogą pomóc Ci we wszystkich usługach naprawy karoserii.

Naprawy bieżące

Czas odbija się na każdym pojeździe. Każda część pojazdu wymagałaby naprawy lub wymiany w określonym czasie. MaroCar oferuje szeroki zakres usług naprawy i wymiany samochodów, aby zapewnić minimalne niedogodności, jeśli Twój pojazd zacznie powodować problemy.

Tuning – Dlaczego jest ważny dla mojego pojazdu?

Normalne użytkowanie pojazdu powoduje, że różne części silnika tracą swoją wydajność z powodu temperatury pod maską i wibracji.

  • Regularne regulacje pomagają utrzymać bezpieczeństwo i wydajność pojazdu, zapewniając szybką wymianę zużytych lub wadliwych części
  • Optymalizacja może pomóc w osiągnięciu maksymalnej oszczędności paliwa i osiągów pojazdu

maroCar – Usługi

^

Mechanika pojazdowa

^

Wymiana oleju-filtrów-płynów

^

Silnik

  •   Wymiana silnika
  •   Remont silnika
  •   Naprawa silnika
^

Naprawa aluminiowych karoserii

  • Spawanie aluminium
  • Spawanie chłodnic aluminiowych rurek klimatyzacji
^

Wymiana rozrządu

^

Blacharstwo samochodowe-naprawa na ramie naprawczej/płycie

^

Blacharka samochodów zabytkowych

^

Naprawy powypadkowe

^

Naprawa układu wydechowego

^

Naprawa układu paliwowego

^

Naprawa układu zawieszenia

^

Wykręcanie urwanych zapieczonych świec żarowych

^

Wymiana turbosprężarki

^

Naprawa układu napędowego

^

Naprawa skrzyni biegów

^

Naprawa układu kierowniczego

^

Montaż haka holowniczego

^

Montaż haka holowniczego

^

Naprawa instalacji elektrycznej

^

Naprawa układu hamulcowego

^

Naprawa układu chłodzenia

^

Diagnostyka komputerowa

  • Diagnostyka komputerowa układu elektrycznego
  • Diagnostyka komputerowa silnika
^

Chip tuning – programowe podniesienie mocy silnika

  • Chip tuning – programowe podniesienie mocy silnika

Usługa konserwacji zapobiegawczej

Aby Twój samochód był sprawny, zapewniamy regularne przeglądy, dzięki którym Twój samochód nie będzie miał większych problemów. Ponadto, poddawanie samochodu rutynowymi przeglądami zaowocuje lepszymi osiągami.

Nasze kompleksowe rozwiązania w zakresie wgniatania i malowania obejmują naprawę zarysowań samochodu, naprawę lakieru samochodowego, naprawę zderzaka samochodu i wiele innych. MaroCar wyszkolił techników i technologię sprzętu, aby przywrócić oryginalny wygląd i styl prac lakierniczych przy zachowaniu wysokiej jakości i opłacalności. MaroCar współpracuje również z różnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, aby zapewnić klientowi kompletne usługi dentystyczne i lakiernicze w zakresie bezgotówkowym.

Naprawa karoserii pomaga poprawić wygląd i wartość samochodu przy odsprzedaży.Jeśli chcesz pozbyć się zadrapań i wgnieceń na swoim samochodzie, zadzwoń do nas już dziś.

W tych niefortunnych i nieprzewidzianych sytuacjach, w których Twój samochód zepsuje się i przestanie działać prawidłowo, eksperci MaroCar mogą zapewnić opiekę, której potrzebuje Twój samochód.